Oběhová čerpadla do domů i bytů

Oběhová čerpadla, která také můžete znát pod názvem cirkulační, jsou oblíbeným typem čerpadlel do domů, bytů nebo chat. Používají se k zajištění cirkulace vody v nemovitosti a jejich výhodou jsou především nízká energetická náročnost, díky čemuž mají vynikající poměr cena/výkon. Mezi další nesporné výhody námi nabízených čerpadel patří také vysoká životnost, která vám zaručí dlouhodobý provoz čerpadla.

K čemu oběhové čerpadlo slouží?Cirkulační čerpadla najdou využití všude tam, kde potřebujete mít stálý oběh vody. Bývají základním prvkem ve vytápění domů a chat, kde zajišťují správnou cirkulaci teplé vody v radiátorech a dalších topných tělesech.V současnosti je znám trend podlahového vytápění místností (s tímto druhem vytápění se můžete setkat především v koupelnách, kuchyních a podobně, ale rozhodně nemusíte pochybovat o použití podlahových těles i jiných místnostech).

Na co si při výběru čerpadla dát pozor?U oběhových čerpadel je třeba se rozhodnout, jakému účelu budou sloužit, jestli na teplovodní vytápění, nebo na cirkulaci teplé vody. Podle toho volíme jejich maximální průtok a dopravní výšku, aby se zajistil dostatečný průtok vody celým systémem bez přerušení.Nejste si jistí, jaké čerpadlo zvolit? Pokud jen uvažujete o výměně staršího a již dosluhujícího čerpadla, není nic snazšího než porovnat parametry stávajícího s vámi vybraným typem. V případě, že přemýšlíte nad novým rozvodem vody v domácnosti a nevíte, jaké čerpadlo bude pro vaše podmínky to pravé, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám poradíme a zajistíme čerpadlo na míru vašich potřeb. V nabídce máme i čerpadla s velmi ekonomickou spotřebou, která splňují nároky na energetickou třídu A, díky kterým můžete ušetřit nemalé finanční prostředky.