Umývejte okna bez námahy a vždy perfektně. S parním čističem žádný problém

Okena, noviny, utěrky, drhnutí, leštění. Umývání oken není žádná slast. Než přišla firma Kärcher a řekla si, že by to šlo i jednodušeji. A vyvinula parní stěrku na okna.

Rozprašovač se stíracím nástavcem zajistí kvalitní a přesné čištění a všechnu setřenou špínu vtáhne vysavač na okna. Výsledkem jsou čistá okna bez šmouh. Umývání oken už nemusí být namáhavou a špinavou prací a možná budete díky tomu okna rádi mýt i častěji.

Ten pravý důvod, proč jsou stěrky na čištění oken čím dál populárnější je ale námaha. Umýt dokonale okna je docela těžké. A lidé rádi hledají možnosti, jak se námaze vyhnout. Se zařízením Kärcher je vše mnohem jednodušší a pohodlnější. Nemusíte nic drhnout, okna dobře setřete i jemným pohybem a stírací nástavec i vysavač jsou lehké a ergonomický design skvěle padne do ruky.

S námahou je spojená i časová úspora. Umývání oken s parní stěrkou je až třikrát rychlejší než klasicky ručně. Stěrka totiž špínu i vlhkost setře dokonale a nenechá na skle vůbec nic. Takového výsledku s hadříkem jen těžko dosáhnete. Odpadá tak leštění a opakované umývání, když někde necháte šmouhu. Okna umyjete přesně, dokonale a snadno.

Nenechte se zmást označením vysavač. Provoz je tichý a i když vysávání vody a nečistot z okna bez hluku nejde, s klasickým vysavačem se opravdu nedá srovnávat. Špinavá odpadní voda stéká přímo do nádržky a tak nikdy nebudete "šudlit" okna špinavým hadříkem, který udělá šmouhy. Rychlé a snadné je i vyprázdnění nádržky. Jednoduše ji vylijete do umyvadla a vypláchnete.

Oceníte i jeho univerzálnost. Okenní vysavač můžete použit nejen na okna. Funguje dobře na všech hladkých površích jako jsou dlaždice, zrcadlo nebo sprchové zástěny a kabiny. Rozhodně se tak nemusíte bát, že ho využijete jen párkrát za rok na okna.