Nákupní košík:
0 položek =>0 Kč
Zaregistrujte se a získáte slevu 3% na veškerý sortiment mimo akční zboží a možnosti dalších výhod a slev.
Přihlášení Registrace

Můžete si vybrat, v jaké měně si přejete zobrazovat ceny v eshopu.

Vyberte si dle parametrů
Konstrukce čerpadla:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovité napětí [V]:
Typ pohonu:
Další možnosti:
Váha [kg]:
Průtok Qmax [l/min]:
Výtlak Hmax [m]:
Průtok Qmax [m3/hod]:
Délka kabelu [m]:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovitý výkon motoru [W]:
Výrobce:
Máte dotaz či připomínku?
Neváhejte se na nás obrátit.
Mohu dostat úvěr od společnosti Home Credit?

Chcete-li být informování o nejnovějších produktech a akcím v našem obchodě, zaregistrujte svůj email.

Odhlásit

Články


1 2    

Domácí vodárny

14.10.2015

Bydlíte na odlehlejším místě nebo máte chatu či chalupu někde, kde není k dispozici připojení ke standardnímu vodovodnímu řádu? Přemýšleli jste, jakým způsobem vyřešit zásobování vodou? Pak je pro vás tou nejlepší volbou domácí vodárna.

Oběhová čerpadla do domů i bytů

14.9.2015

Oběhová čerpadla, která také můžete znát pod názvem cirkulační, jsou oblíbeným typem čerpadlel do domů, bytů nebo chat. Používají se k zajištění cirkulace vody v nemovitosti a jejich výhodou jsou především nízká energetická náročnost, díky čemuž mají vynikající poměr cena/výkon. Mezi další nesporné výhody námi nabízených čerpadel patří také vysoká životnost, která vám zaručí dlouhodobý provoz čerpadla.

Zavlažování

31.8.2015

S nadcházejícím podzimem pomalu končí zavlažovací sezóna. V letošním horkém létě, kdy bylo třeba na zahrádkách zavlažovat kde co, nejeden zahrádkář běhal s konvemi v obou rukách od studně k záhonku a zpět a přemýšlel, jestli by nešel tento problém nějak vyřešit.

Kalová čerpadla (žumpy)

14.8.2015

Ať už máte chatu, chalupu nebo rodinný dům, vždy je třeba myslet na řešení odpadních vod. Ne vždy je možné napojit odtoky ze sprchy, umyvadel, dřezu nebo toalety do společné kanalizace. V místech, kde tyto možnosti opravdu nejsou, nebo by jejich zřízení bylo velmi nákladné, je nejvhodnější využít vlastní žumpu.

Benzínová čerpadla

28.7.2015

Období letních dovolených pomalu ale jistě vrcholí a mnoho z nás zamíří na chatu či chalupu někde v horách, abychom si odpočinuli od každodenního městského shonu. I když se nám to může zdát nereálné, stále existují místa, kde ještě není navedena elektrická síť. Co v takovém případě dělat, když potřebujeme čerpadlo a nemáme možnost připojit jej ke zdroji energie?

1 2