Nákupní košík:
0 položek =>0 Kč
Zaregistrujte se a získáte slevu 3% na veškerý sortiment mimo akční zboží a možnosti dalších výhod a slev.
Přihlášení Registrace

Můžete si vybrat, v jaké měně si přejete zobrazovat ceny v eshopu.

Vyberte si dle parametrů
Konstrukce čerpadla:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovité napětí [V]:
Typ pohonu:
Další možnosti:
Váha [kg]:
Průtok Qmax [l/min]:
Výtlak Hmax [m]:
Průtok Qmax [m3/hod]:
Délka kabelu [m]:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovitý výkon motoru [W]:
Výrobce:
Kategorie
Výrobci
categories-box-bg-bottom
Máte dotaz či připomínku?
Neváhejte se na nás obrátit.
Mohu dostat úvěr od společnosti Home Credit?

Chcete-li být informování o nejnovějších produktech a akcím v našem obchodě, zaregistrujte svůj email.

Odhlásit

Obchodní podmínky


Úvodní ustanovení

Obchodní podmínky internetového obchodu obchodcerpadel.cz se řídí platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

Objednávka zboží

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.obchodcerpadel.cz jsou považovány za závazné. Zasláním objednávky kupující vyjadřuje souhlas s těmito obchodními podmínkami.
 2. Při registraci nového zákazníka je nutné uvést správnou e-mailovou adresu, na kterou budou následně zaslány přihlašovací údaje (jméno + heslo). Též na ni bude doručena kopie objednávky jako potvrzení o zapsání do objednávkového systému a stavu jejího vyřizování.
 3. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy. Ta vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím
 4. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího při zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

Storno objednávky

 1. Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud zboží již nebylo expedováno.
 2. Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se zboží přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, popř. se výrazným způsobem změní jeho cena.
 3. O stornování objednávky bude zákazník neprodleně informován.
 4. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Ochrana osobních dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky dává kupující souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. OBCHODCERPADEL.CZ si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich osobní údaje a v žádném případě je neposkytne třetí osobě.

Dodání zboží

 1. Termín dodání
  Zboží bude dodáno v co nejkratší možné době –většinou 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení dodací lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O delší dodací lhůtě je zákazník neprodleně informován.
 2. Způsob doručení
  Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím přepravní služby GENERAL PARCEL na adresu uvedenou ve formuláři objednávky. Nebude-li oznámená zásilka doručena, kontaktujte nás.
 3. Způsob platby + cena
  Platba probíhá v hotovosti, naproti vydání zboží a dokladu. Registrovaní zákazníci mají nárok na 3% slevu z veškerého sortimentu (nevztahuje se na akční zboží).  Expediční poplatek je stanovený 100,- Kč bez DPH do 40kg pro Českou republiku a zahrnuje dopravné a balné. Za dobírku účtujeme poplatek 25 Kč s DPH. V případě dodání zboží na Slovensko je dopravné 350,- Kč do váhy 20 kg . Pokud je váha balíku do SK větší než 20 kg cena dopravného je 500 Kč. Při odběru zboží nad 3000,- Kč bez DPH je doprava zdarma v rámci ČR. Při nákupu nad 20 000,- Kč bude poskytnuta sleva dalších 3% (nevztahuje se na akční zboží).

Záruka a reklamace

 1. Na veškeré nabízené zboží je poskytována standardní záruční doba, která činí 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak)
 2. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí kontaktovat prodávajícího nebo zásilku odmítnout. Na pozdější reklamaci závady (mechanicky poškozené zboží, chybějící zboží v balíku apod.) zjištěné mimo přítomnost dopravce, není možno brát zřetel.
 3. V případě oprávněné/prokázané vady zboží, na které se vztahuje záruka, má zákazník právo na jeho bezplatnou opravu nebo výměnu.

Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží zakoupeného prostřednictvím internetového obchodu je kupující fyzická osoba oprávněn odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Na firemní zákazníky s IČ se toto ustanovení nevztahuje dle obchodního zákoníku.

V takovém případě je povinen:

 1. Písemným způsoben informovat prodávajícího
 2. Zaslat nepoužité, nepoškozené či jinak znehodnocené zboží v původním obalu (včetně příslušenství, záručního listu, návodu apod.) se všemi prodejními doklady na adresu prodávajícího

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze zaslány složenkou nebo převodem na účet zákazníka a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude moci prodávající akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Odpovědnost za správnost údajů

obchodčerpadel.cz upozorňuje, že informace na webových stránkách mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Společnost tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu a nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, jestliže tyto informace nebyly na přání zákazníka následně písemně potvrzeny.