Nákupní košík:
0 položek =>0 Kč
Zaregistrujte se a získáte slevu 3% na veškerý sortiment mimo akční zboží a možnosti dalších výhod a slev.
Přihlášení Registrace

Můžete si vybrat, v jaké měně si přejete zobrazovat ceny v eshopu.

Vyberte si dle parametrů
Konstrukce čerpadla:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovité napětí [V]:
Typ pohonu:
Další možnosti:
Váha [kg]:
Průtok Qmax [l/min]:
Výtlak Hmax [m]:
Průtok Qmax [m3/hod]:
Délka kabelu [m]:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovitý výkon motoru [W]:
Výrobce:
Kategorie
Výrobci
categories-box-bg-bottom
Máte dotaz či připomínku?
Neváhejte se na nás obrátit.
Mohu dostat úvěr od společnosti Home Credit?

Chcete-li být informování o nejnovějších produktech a akcím v našem obchodě, zaregistrujte svůj email.

Odhlásit

SEA-LAND


Vyhledat produkt dle technických parametrů
Konstrukce čerpadla:
Jmenovité napětí [V]:
Typ pohonu:
Další možnosti:
Váha [kg]:
Průtok Qmax [l/min]:
Výtlak Hmax [m]:
Průtok Qmax [m3/hod]:
Délka kabelu [m]:
Jmenovitý výkon motoru [kW]:
Jmenovitý výkon motoru [W]:

Řadit dle Produktů na stránce

Automatická pistole k čerpadlům na naftu

Automatická pistole k čerpadlům na naftu

Výdejní automatická pistole slouží k plnění nafty a olejů do nádob, sudů, nádrží a kanistrů. Jakmile se nádoba naplní pistole se automaticky vypne. Nemůže dojít k přelití nádoby.

Cena bez DPH: 2 900
Čerpadlo Ondina 50 M, 230 V

Čerpadla odstředivá řady Ondina

Monobloková obvodová čerpadla s turbínovým oběžným kolem jsou určena pro čerpání čistých kapalin neobsahujících suspense, kyseliny, korosivní látky či jiné přimíseniny, které by mohly čerpadlo poškodit. Teplota kapaliny nesmí být vyšší než 90°C, okolní teplota nesmí překračovat 40°C. Díky sání do 7 m a malým rozměrům je možno tato čerpadla montovat do chladících zařízení a vzduchotechniky. Rovněž jsou vhodná pro rozvod vody nebo domácí vodovodní systém.

Cena bez DPH od: 1 780
KALOVÉ ČERPADLO STR 150M, 230V, kabel 10m S ŘEZÁKEM

PONORNÁ KALOVÁ ČERPADLA STR S ŘEZACÍM ZAŘÍZENÍM

Ponorná odvodňovací čerpadla s otevřeným oběžným kolem a drtícím systémem řady STR jsou určena
k čerpání silně znečištěné vody v septiku, která obsahuje mechanické nečistoty jako jsou zbytky tkanin, plastových sáčků, vláken a podobně.

Cena bez DPH od: 12 390
Ponorné čerpadlo VERTI SUB 153 AUT, 230V s plovákem

Ponorná čerpadla do studní VERTI SUB s plovákem

PONORNÁ VÍCESTUŇOVÁ ČERPADLA VERTI SUB jsou určena do vrtů od průměru 140 mm (verze be plováku) a pro použití v nejmodernějších a nejnáročnějších systémech a průmyslových provozech. Jsou konstruována pro čerpání čistých kapalin bez abrazivních a rozptýlených pevných částic, nevýbušných resp. chemicky neagresivních vůči materiálu čerpadla, při max. teplotě kapaliny do 35°C

Cena bez DPH od: 6 950
Ponorné kalové čerpadlo DVX 200 T, 400V

Ponorná kalová čerpadla DVX

Čerpadlo se spirálovým obežným kolem řady DVX je určeno pro čerpání znečištěných kapalin, nevýbušných nebo chemicky neagresivních vůči materiálu čerpadla, s obsahem rozptýlených pevných látek s maximálním průměrem 50 mm a o teplotě do 35°C (CEI EN 60335-2-41). Optimální pro odčerpávání znečištěných
kapalin a splaškových vod s rozptýlenými pevnými částicemi nebo vláknitými materiály, pro odvodňování zaplavených polí, vyprazdňování venkovních odpadních jímek a septiků a pro čerpání silně znečištené vody
z domácností a průmyslových provozů.

Cena bez DPH od: 8 780
SEA LAND JET 102 T XL 400V Samonasávací odstředivé čerpadlo

SEA LAND JET 102 XL

Samonasávací odstředivá elektrická čerpadla řady JET XL byla navržena pro čerpání čisté vody ze studní, i když voda obsahuje vzduchové bubliny. Čerpadlo má extrémně tichý chod díky nerezovému oběžnému kolu a litinovému difuzoru.

Cena bez DPH od: 3 769
vodárna JEXI 120M, nádoba 100H 230V

Vodárny TEAM EXPORT s nerezovým čerpadlem JEXI

Automatická vodárna se skládá z odstředivého nebo samonasávacího čerpadla,horizontální nádrže,tlakového spínače,tlakoměru,pružné hadice,tří nebo pěticestné tvarovky.

Cena bez DPH od: 5 521
Čerpadlo JEXI 62 M 230 V

Čerpadla samonasávací nerez řady JEXI

Samonasávací elektrická čerpadla řady JEXI jsou určena pro nepřetržité čerpání čisté vody ze studní do 8 metru. Těmito čerpadly je rovnež možno čerpat vodu smísenou se vzduchem. Dále se tato čerpadla používají
pro zvýšení vodního tlaku v ústředních rozvodných systémech s nízkým tlakem, s menšími zavlažovacími zařízeními, pro kropení zahrad, u mycích a čistících systému využívajících vodní trysky, pro kašny a fontány atd. Teplota kapaliny a okolní teplota nesmějí překračovat 40°C.

Cena bez DPH od: 3 120
icon-new
Kalové čerpadlo DVJ 120 AUT s plovákem 0,88kW 230V

Kalové čerpadlo DVJ 120 AUT s plovákem 0,88kW 230V

Jmenovité napětí [V]:230
Konstrukce čerpadla:ponorné
Cena bez DPH: 4 760
Ponorné čerpadlo VENEZIA 300, 230V

Ponorná odvodňovací čerpadla VENEZIA

Ponorná odvodňovací čerpadla řady VENEZIA jsou určena pro použití v nejmodernějších a nejnáročnějších systémech a průmyslových provozech. Provedení s integrovaným automatickým spínačem umožňuje provoz také v případě jen částečného ponoření. Nemá žádné šrouby a využívá speciálních polymerů, čímž se stává jedním z nejmodernějších čerpadel na trhu. Čerpadlo s otevřeným oběžným kolem řady VENEZIA je určeno pro čerpání čisté vody nebo mírně znečištěných kapalin, avšak chemicky neagresivních vůči materiálu čerpadla, o teplotě do 35°C (CEI EN 60335-2-41). Čerpadlo může pracovat také jen částečně ponořené.

Cena bez DPH od: 3 161
Ponorné čerpadlo VERTI SUB 173 T, 400V

Ponorná čerpadla VERTI SUB do vrtů bez plováku

PONORNÁ VÍCESTUŇOVÁ ČERPADLA VERTI SUB jsou určena do vrtů od průměru 140 mm a pro použití v nejmodernějších a nejnáročnějších systémech a průmyslových provozech. Jsou konstruována pro čerpání čistých kapalin bez abrazivních a rozptýlených pevných částic, nevýbušných resp. chemicky neagresivních vůči materiálu čerpadla, při max. teplotě kapaliny do 35°C.

Cena bez DPH od: 9 200
Samonasávací čerpadlo JET 61 M, 230V

Samonasávací čerpadla řady JET s mosazným oběžným kolem

Samonasávací čerpadla řady JET jsou určena pro čerpání čisté vody ze studní do 8 metrů. Těmito čerpadly je rovněž možno čerpat vodu smíšenou se vzduchem. Dále se tato čerpadla používají pro zvýšení vodního tlaku v ústředních rozvodných systémech s nízkým tlakem, s menšími zavlažovacími zařízeními, pro kropení zahrad, u mycích a čistících systémů využívajících vodní trysky, pro kašny a fontány atd. Teplota kapaliny a okolní
teplota nesmějí překročit 40°C.

Cena bez DPH od: 2 188
vodárna JET 100M, nádoba 50H 230V

Vodárny TEAM EXPORT s litinovým čerpadlem JET

Automatická vodárna se skládá z odstředivého nebo samonasávacího čerpadla,horizontální nádrže,tlakového spínače,tlakoměru,pružné hadice,tří nebo pěticestné tvarovky.

Cena bez DPH od: 6 482